Cartea de oaspeti!

Ioan paval

Nu este simplu c'è a facut Preotul Dutuc impreuna cu cei care au avut incredere in El . Il cunosc bine : este o persoana onesta cu mult curaj :Ar trebui sa invete multi de la El : eu impreuna con la mia familia ii doresc Multa sanatate Lui si cei care lau ajutat. De la muti Km . dist. Multa sanatate la Toata Familia .

Mar, 20 2016 17:37   ·   Raspunde
Duțuc Mirela

Biserica este sfântă, pentru că sfânt este întemeietorul ei, Mântuitorul Iisus Hristos, Care a sfintit-o pe ea cu Sângele Său (Efes. V, 25—27) si i-a dat puterea să-i sfintească pe oameni prin harul dummezeiesc; sfântă este si învătătura Bisericii (Ioan XVII, 17).
In Sfanta Biserică Ortodoxă ne sunt date toate mijloacele de mântuire. Sfânta noastră Biserică Ortodoxă Romănă este un mădular al adevăratei Biserici a Mântuitorului nostru Iisus Hristos.

Feb, 25 2015 21:40   ·   Raspunde
Alex

Frumoasă biserică aveţi!

Nov, 12 2014 02:02   ·   Raspunde
Nicolae Corniciuc   Nov, 12 2014 11:47
Ai dreptate, si este situata intr-un loc foarte frumos.

Spune-ti parerea: